"Справа не в свободі слова" - в "Слузі народу" пояснили санкції проти телеканалів

Нардеп Микита Потураєв вважає, що діяльність NewsOne, Zik і 112 фінансується з окупованих територій

"Справа не в свободі слова" - в "Слузі народу" пояснили санкції проти телеканалів

2 лютого президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про введення санкцій проти трьох українських телеканалів, а також їх власника - депутата Тараса Козака. Депутат від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв заявив, що ці телеканали є агентами російського впливу.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Я б не зводив це до закриття каналів - це відверто проросійський і російський дискурс, в який зараз намагаються запхнути цю всю дискусію. Розмова повинна йти про антиукраїнську діяльність, зокрема діяльність, яка є спільною з терористами, які окупували український Донбас, з російськими найманцями та їх маріонетками - і про їх спільний бізнес. А також про бізнес, який тут вели агенти російського впливу", - сказав нардеп.

Читайте також: Пропагандистська акція — політолог про гучну ініціативу Росії

Популярні відео

На думку Потураєва, діяльність цих телеканалів фінансується з окупованих територій.

"Саме про це ми повинні говорити, саме з цим ми боролися. Ця ситуація не про канал, не про свободу слова. Це про фінансування пропаганди грошима, які мають походження з окупованих територій", - сказав Потураєв.

Читайте також: СБУ "накрила" російських пропагандистів — фото

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" депутат від "Слуги народу" Олена Мошенець заявила, що рішення про санкції з точки зору національної безпеки "має право і має бути в країні, яка відстоює власний національний інтерес".

Джерело Україна 24 Теги