Як працюватимуть зміни до регламенту — в "Слузі народу" розкрили деталі

Депутат від "Слуги народу" розповіла подробиці про зміни до регламенту

Як працюватимуть зміни до регламенту — в "Слузі народу" розкрили деталі

Про те, як працюватиме закон про зміни до регламенту, розповіла депутат від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна в ефірі каналу Україна 24 ".

"Закон, який ми ухвалили в другому читанні, набува чинності на постійній основі. Разом з тим  вчора відбувалося продовження дискусії, після чого спікер парламенту вийшов із заявою про те, що буде внесений додатковий закон, який унормовує дію ухваленого як тимчасового. Я думаю, це ще не завершений процес, і він доопрацьовуватиметься. Проте, зараз ми маємо цей закон, і я сподіваюся, що президент швидко його підпише. Тоді ми вже візьмемося за законопроект про банки", — сказала вона.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 16 квітня, парламент схвалив у другому читанні 242 голосами законопроєкт №1043 "Про внесення змін до регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів в ході законодавчої ініціативи". Цей закон урізає право парламентаріїв на правки до законопроєкту перед розглядом у другому читанні. Необхідність змін в регламенті була викликана тим, що до закону про банківську діяльність, ухваленому в першому читанні, депутати подали понад 16 тисяч правок.

Теги