"Йдеться про життя і смерть": Кравчук назвав головне питання для референдуму

Леонід Кравчук розповів, яке питання необхідно вирішити в першу чергу

"Йдеться про життя і смерть": Кравчук назвав головне питання для референдуму

Експрезидент України Леонід Кравчук розповів в ефірі каналу "Україна 24", яке питання потрібно винести на всеукраїнський референдум.

"Найболючішим питанням сьогодні є питання Донбасу і Криму. На жаль, анексія, війна на Донбасі сприймається політичними силами України по-різному. Часто політики, які фактично підтримують кремлівську політику, видають себе за патріотів і проголошують свої пристрасті на різних майданчиках. І народ буквально не може зорієнтуватися в тому плані, а яка ж спільна думка у різних політичних сил, вони розійшлися в корінному питанні.

Йдеться про мир і війну, життя і смерть, рідко буває, щоб люди так розходилися. І, можливо, нам потрібно буде винести для того, щоб люди сказали, як має бути організоване життя в тих регіонах, які сьогодні не контролюються Україною, але є українськими територіями", — сказав він.

Читайте також: Закон про референдум: у Раді назвали чотири небезпечні моменти

Популярні відео

Кравчук розповів, якою має бути мета проведення референдуму.

"Я хочу висловити спільну позицію США, ОБСЄ, Швеції з питань України. Подивіться, як було сказано і має важливість для можливого ​​формулювання питання на референдум: пошук сталого політичного врегулювання в Україні має відбутися відповідно до принципів міжнародного права, зобов'язань ОБСЄ з повагою до повного суверенітету і територіальної цілісності та незалежності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включно з Кримом і Севастополем", — сказав він.

Читайте також: Нардепи запропонували питання для першого всеукраїнського референдуму: подробиці

Нагадаємо, ухвалення закону про референдум було однією з ключових передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського. 26 січня Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому президентський закон "Про всеукраїнський референдум" (№3612). Рішення підтримали 255 народних депутатів.

Джерело Україна 24 Теги