Постріл собі в ногу – нардеп про резонансні законопроекти "Слуги народу"

Ольга Василевська-Смаглюк пояснила, чому не підтримала ініціативи колег з фракції

Постріл собі в ногу – нардеп про резонансні законопроекти "Слуги народу"

Законопроекти про зміни до регламенту Верховної Ради і про банківську діяльність є "варварськими" і порушують цілу низку законів і нормативних актів.

Про це в ефірі "Україна 24" заявила народний депутат України від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк, яка, на відміну від більшості колег з фракції, не підтримала дані законопроекти.

"Я вважаю закон про зміни до регламенту варварським, який не відповідає 93-й статті Конституції, 119-й статті регламенту. Навіть сама назва цього закону "Про протидію зловживанню народними депутатами…" Якщо є зловживання, встановіть цей факт, звертайтеся в правоохоронні органи, а не йдіть у Верховну Раду і ухвалюйте якусь протидію зловживанням", – заявила нардеп.

"Це просто постріл собі в ногу. Я думаю, що цей законопроект неодноразово відгукнеться цьому парламенту і в майбутньому. Він дає мені право подати одну правку і п'ять правок від фракції. У нас там 250 людей. Можете уявити – одна правка на 50 осіб це дуже "щедро". Цікаво, як ми будемо їх поміж собою ділити", – додала вона.

Також Василевська-Смаглюк назвала "абсурдним" законопроект про банки і банківську діяльність, до якого вона разом з колегами внесла тисячі правок.

"Який закон, такі і правки. Якщо він абсурдний, то і кількість правок може бути абсурдною. Цей законопроект у разі його ухвалення суперечитиме Цивільному і Господарському кодексу і таке інше", – вважає вона.

Нагадаємо, зміни до регламенту Верховної Ради покликані припинити "спам" парламенту тисячами поправок до законопроектів.

Поправки до регламенту потрібні, щоб ухвалити закон про банківську діяльність, відомий як "антиколомойський закон".  До другого читання депутати подали до законопроекту про банки понад 16 тисяч поправок. Розгляд кожної поправки за стандартною процедурою може паралізувати роботу парламенту на кілька місяців.

 

Теги