На Донбасі відбувається загострення — Кравчук розповів про проблеми в переговорах

Леонід Кравчук розповів, про що говорять представники ОРДЛО на засіданнях ТКГ

На Донбасі відбувається загострення — Кравчук розповів про проблеми в переговорах

Ситуація на Донбасі загострилася, заявив в ефірі каналу "Україна 24" експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

"Потрібно визнати, що на Донбасі відбувається загострення ситуації не тільки в тому плані, що пройшов форум ("Русский Донбасс" — ред.) і проголошені різні заяви, тези, "матінка Росія, забери нас до себе" і так далі, але тут питання в концептуальному підході. Ті люди, які представляють ОРДЛО на нашому засіданні ТКГ, такого не кажуть. Вони говорять про те, що Україні потрібно виконувати Мінські домовленості, що потрібно виконувати Нормандські угоди, а про себе вони мовчать. Тобто вони не говорять, що йдеться про якесь російське державне утворення, як було сказано на цьому пропагандистському шоу", — сказав він.

Читайте також: В ОРДЛО є відчуття, що їх "кинули" — політолог пояснив мету "форуму" в Донецьку

Популярні відео

Кравчук розповів, чому на переговорах щодо Донбасу складно домовитися.

"У нас постане питання на наступному засіданні: а кого вони представляють? Росія сьогодні скаже одне, завтра - інше, ми вже звикли до такої політики. А йдеться про те, чи стоять представники ОРДЛО, які беруть участь у ТКГ, на таких же позиціях, як їхній ватажок і пропагандисти з Росії, чи ні? А якщо у них інша думка — то чия? Тобто для того, щоб було зрозуміло, про що ми будемо говорити, які завдання ставити, рішення приймати, нам потрібно добитися ясності. А те, що такі заяви не сприяють поліпшенню роботи, зрозуміло", — сказав він.

Кравчук також зазначив, що в разі, якщо представники ОРДЛО підтвердять позиції, озвучені російськими пропагандистами на "форумі", він звернеться до співголови ОБСЄ в ТКГ Гайді Ґрау для того, щоб порядок денний був кардинально змінений.

Раніше Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" звинуватив Росію в подвійних стандартах щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги