Ми дали Росії серйозний бій — нардеп про ситуацію в ПАРЄ

Олексій Гончаренко розповів, як Україна діятиме далі стосовно Росії в ПАРЄ

Ми дали Росії серйозний бій — нардеп про ситуацію в ПАРЄ

Участь російської делегації в ПАРЄ, попри звернення України, не варто вважати поразкою. Про це заявив нардеп Олексій Гончаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми будемо оскаржувати повноваження Російської Федерації щороку, щодня і на кожному майданчику доти, доки не буде повернута наша територіальна цілісність. Іншого шляху у нас немає. Стосовно того, поразка це чи ні. На мій погляд, це зовсім не поразка, тому що сам факт того, що вдалося оскаржити повноваження Росії, вже багато чого варте.

Російська Федерація стала єдиною країною з 47, чиї повноваження були оскаржені, єдиною країною, щодо якої готувалася доповідь, дуже критична, єдиною країною, через яку пройшли двогодинні дебати з одним питанням: чи гідна путінська Росія бути в ПАРЄ. Це не поразка, а важливий крок, якого ми змогли досягти", — сказав він.

Читайте також: Росію залишили в ПАРЄ: "слуга народу" пояснила страхи європейців

Популярні відео

Гончаренко розповів, чого вдалося домогтися українській делегації.

"Ми провели правку щодо Криму, про те, що факт роботи російської делегації в ПАРЄ жодним чином не означає легітимізацію анексії Криму й Донбасу. Сподіватися на те, що Росію виженуть, не доводиться, і найближчим часом — теж ні, але бій ми дали серйозний, сказали все, що думаємо про Росію, провели кілька важливих рішень", — сказав він.

28 січня Парламентська асамблея Ради Європи ратифікувала повноваження російської делегації, попри їх оскарження за ініціативою українських депутатів багатьма членами Асамблеї.

Раніше нардепка від "Слуги народу", голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про процедуру оскарження повноважень делегації Росії в ПАРЄ.

Джерело Україна 24 Теги