Росію залишили в ПАРЄ: "слуга народу" пояснила страхи європейців

Росія відчуває, що може і гроші не платити, і робити те, що хоче, заявила Ясько

Росію залишили в ПАРЄ: "слуга народу" пояснила страхи європейців

Народна депутатка з фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла деталі, як російську делегацію не позбавили права участі у ПАРЄ.

«На жаль, це досить передбачувано. Можу сказати, що настрої тут такі, що емоційно багато європейців розуміють, що Росія нічого не виконує і треба з цим щось робити. Але стратегії відносно Росії немає, а є певний страх, що якщо ми втратимо Росію тут, то не буде взагалі ніякого діалогу. У Європи немає стратегії щодо Росії, тому тут роль української делегації дуже важлива. Нам треба думати, як вибудовувати нашу коаліцію ширше, і це має стосуватися не лише питань, пов’язаних з Росією», – заявила нардепка.

Читайте також: "Новини погані": "слуга народу" про боротьбу з Росією в ПАРЄ

Популярні відео

При цьому, наголосила вона, німецька і французька делегації критично висловлюються щодо Росії, наприклад, у питанні отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

«Якщо проаналізувати доповіді, які робили німці та французи, які як правило виступають за повернення Росії для продовження діалогу, можна побачити досить емоційний градус щодо таких питань, як отруєння Навального, бо це просто вже повне свавілля. У дискусії звучало те, що нам потрібні правила. Якщо Росія не виконує ніяких правил, то встановлюймо хоча б якісь обмеження, дедлайни. Бо немає ніяких санкцій – Росія відчуває, що вона може і гроші не платити, і продовжувати робити те, що вона хоче. Я думаю, це сильно дратує багатьох, але просто немає стратегічного рішення на високому європейському рівні», - зазначила Ясько.

Читайте також: "Росія порушує 35 резолюцій": "слуга народу" розповіла про звернення України до ПАРЄ

28 січня Парламентська асамблея Ради Європи ратифікувала повноваження російської делегації, попри їх оскарження з ініціативи українських депутатів багатьма членами Асамблеї.

Раніше нардепка від "Слуги народу", голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про процедуру оскарження повноважень делегації Росії в ПАРЄ.

Джерело Україна 24 Теги