В Україні запропонували ухвалити ще один закон про референдум: деталі від нардепа

Нардеп Вікторія Гриб навела приклад розвинених країн

В Україні запропонували ухвалити ще один закон про референдум: деталі від нардепа

Після ухвалення закону про всеукраїнський референдум влада має розробити закон, який регулюватиме проведення місцевих референдумів.

Таку думку висловила в ефірі телеканалу "Україна 24" позафракційна народна депутатка України Вікторія Гриб.

На запитання, чи голосувала вона за законопроєкт про всеукраїнський референдум, Гриб відповіла:

"Я підтримала, тому що народовладдя – це така форма, яка повинна існувати в Україні. Знаєте, в нас ідеальних законів взагалі немає. І я вважаю, що потрібно з чогось починати. Ми почали".

Читайте також: Нардепи запропонували питання для першого всеукраїнського референдуму: подробиці

Популярні відео

За її словами, закон про референдум є рамковим, і тепер потрібно продовжувати "працювати в цьому напрямку, розробляти закон про місцеві референдуми".

"Подивімось на весь розвинений світ. У Швейцарії рішення ухвалюються на місцевому референдумі. Я не бачу тут взагалі проблем – чому ми хочемо їх постійно піднімати? Ми знаємо політиків, які не голосували за цей закон, а після того вже виносять питання на референдум. Значить, є така можливість використовувати цей закон зараз. Необхідно готувати питання на референдуми, щоб не було двоякого тлумачення. Щоб люди розуміли, а наш народ точно не дурніший, ніж наші парламентарі", - наголосила депутатка.

Читайте також: У важливому законі Зеленського знайшли помилки: подробиці

Нагадаємо, ухвалення закону про референдум було однією з ключових передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського. 26 січня Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому президентський закон "Про всеукраїнський референдум" (№3612). Рішення підтримали 255 народних депутатів.

Представник президента Володимира Зеленського у Конституційному суді Федір Веніславський в ефірі телеканалу "Україна 24"  розвіяв "страшилку" щодо закону про референдум.

Джерело Україна 24 Теги