У важливому законі Зеленського знайшли помилки: подробиці

В законі про референдум "поєднуються непоєднувані речі", стверджує Роман Безсмертний

У важливому законі Зеленського знайшли помилки: подробиці

Президентський закон "Про всеукраїнський референдум", ухвалений Верховною Радою, містить технічні помилки й вимагає доопрацювання.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" український політик і дипломат Роман Безсмертний.

"Народовладдя - це історія з вчорашнього дня, референдум - те, що попереду, до чого ще потрібно добігти. Це еклектичний документ, в якому поєднуються непоєднувані речі, там багато технічних помилок. Наприклад, предметом закону про народовладдя шляхом референдуму не може бути референдум за народною ініціативою, тому що механізм проведення зустрічний. Якби автори подивилися аналоги, вони б ніколи докупи це не валили", - сказав Безсмертний.

Читайте також: Потрібні запобіжники — політолог про важливий закон Зеленського

Популярні відео

Оцінюючи документ, політик зазначив:

"Чи потрібен такий закон в принципі? Потрібен, тому що цей предмет визначений Конституцією. Чи якісний це законопроєкт? Він безглуздий. Чи можна з нього було щось зробити? Можна. Побачимо, що на виході підпише президент".

Читайте також: "Цього закону не вистачає": Разумков розповів про виконання обіцянки Зеленського

Нагадаємо, ухвалення закону про референдум було однією з ключових передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського. 18 червня парламент підтримав законопроєкт у першому читанні.

26 січня Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому президентський закон "Про всеукраїнський референдум" (№3612). Рішення підтримали 255 народних депутатів.

Представник президента Володимира Зеленського у Конституційному суді Федір Веніславський в ефірі телеканалу "Україна 24"  розвіяв "страшилку" щодо закону про референдум.

Джерело Україна 24 Теги