"Новини погані": "слуга народу" про боротьбу з Росією в ПАРЄ

Багатьом учасникам ПАРЄ хочеться діалогу з Росією, зазначила Єлизавета Ясько

"Новини погані": "слуга народу" про боротьбу з Росією в ПАРЄ

Україна має мало шансів призупинити повноваження Росії в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу", членкиня української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько.

"Я щойно вийшла з моніторингового комітету, де якраз це питання розглядається, готується рішення з цього питання. Ситуація насправді невесела, тому що ті правки, які подавала українська делегація, були відхилені, весь комітет обурювався тим, що нема прогресу. Я дуже чітко повторювала, що ті аргументи, які тут звучать, що хочеться діалогу з Росією, вони тут не працюють, тому що Росія на діалог не йде", - сказала вона.

Читайте також: "Росія порушує 35 резолюцій": "слуга народу" розповіла про звернення України до ПАРЄ

Популярні відео

Нардепка зазначила, що вагомий аргумент проти Росії – невиконання нею рішень резолюцій.

"Вона не виконує не тільки резолюції ПАРЄ, а й інших організацій - і Європейського суду з прав людини, Росія не планує виконувати. Як ми знаємо, в новій конституції Росії зазначається, що ці рішення не є обов'язковими до виконання. І третій аргумент, який Європа тут використовує - це фінансові внески, що Росія повинна повернути і сплатити хоча б внесок. Навіть це Росія не виконує. Незважаючи на це, на жаль, зараз в цьому репорті, який зараз обговорювався, більшість проголосували за те, щоб проводити діалог з Росією, щоб Росія продовжувала тут працювати. На жаль, новини погані", - розповіла "слуга народу".

Ясько додала, що остаточне голосування щодо повноважень Росії у ПАРЄ відбудеться у четвер.

"Тут важливо, щоб було більше підтримки. Нашу позицію ще можуть почути. Але, на жаль, більше 50%, а то й 70% зараз підтримують позицію Росії", - зазначила вона.

Раніше нардепка від "Слуги народу", голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про процедуру оскарження повноважень делегації Росії в ПАРЄ.

Джерело Україна 24 Теги