Плани несумісні — член ТКГ розповів про долю пропозиції України щодо Донбасу

Сергій Гармаш розповів, що можна зробити з планами сторін щодо ситуації на сході України

Плани несумісні — член ТКГ розповів про долю пропозиції України щодо Донбасу

Єдиного плану з врегулювання конфлікту на Донбасі поки немає — про це розповів представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо брати за основу ті документи, які зараз існують, тобто план, представлений Росією через її маріонеток ОРДЛО, і план України, то вони абсолютно несумісні. Я не бачу ніякої можливості на їх основі виробити якийсь третій план", — сказав він.

Читайте також: "Емоційний крок": в ТКГ оцінили наміри представника Росії щодо Донбасу

Популярні відео

За словами Гармаша, ніякого рішення щодо плану, який запропонувала Україна, також не прийнято.

"Тому ми запропонували ОБСЄ, враховуючи наш план, план Росії, документ, який зараз готується в "нормандському" форматі. Це рекомендації про послідовність дій з виконання "мінських" угод — щоб ОБСЄ взяла ці три документи та напрацювала якийсь єдиний документ, який ми могли б обговорювати, який був би компромісним. Але поки, по-перше, ОБСЄ не хоче цього робити, а по-друге, Росія проти цього. А може, ОБСЄ не хоче, тому що Росія проти. Поки немає рішення за нашою пропозицією", — повідомив він.

Читайте також: Москва грається з керівництвом України - дипломат про переговори щодо Донбасу

Нагадаємо, українська делегація в ТКГ запропонувала розробити єдиний план спільних кроків щодо Донбасу. Зокрема, пропонується провести вибори на непідконтрольних територіях тільки після відновлення контролю над російсько-українським кордоном і виведення незаконних збройних формувань і найманців. Ці пропозиції суперечать Мінським угодам.

Джерело Україна 24 Теги