"Емоційний крок": в ТКГ оцінили наміри представника Росії щодо Донбасу

Сергій Гармаш розповів, чого домагається Росія в переговорах щодо ситуації на сході України

"Емоційний крок": в ТКГ оцінили наміри представника Росії щодо Донбасу

Представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш прокоментував дії заступника глави Адміністрації президента Росії Дмитра Козака, який днями вперше взяв участь в онлайн-засіданні Тристоронньої контактної групи та поводився досить емоційно.

"Я думаю, це просто емоційний крок Козака, якому не сподобалося трактування його слів Леонідом Кравчуком, і він вирішив втрутитися в процес і розставити акценти. Він бачить, що Україна не йде на поступки в тому плані, що Україна не погоджується на суб'єктивізацію ОРДЛО в ході переговорів; Україна не бере в розробку документи, подані не Росією, а ОРДЛО; Україна намагається підвищити роль "нормандської" четвірки як вирішального органу в конфлікті щодо Донбасу", - сказав він.

Читайте також: В ОРДЛО хочуть провести референдум — "слуга народу" оцінив шанси

Популярні відео

За словами Гармаша, Росія прагне до протилежних цілей.

"У Росії протилежні плани, Росія хоче нівелювати роль "нормандської "четвірки та посилити ТКГ, в якій немає Німеччини та Франції, але є ОРДЛО — таким чином Росія хоче посилити переговорну позицію ОРДЛО, зробити її стороною конфлікту. Для нас це неприйнятно. Але Росія докладає всіх зусиль для цього, і, власне, виступ Козака був направлений саме на це", — сказав він.

Раніше дипломат Олександр Потєхін прокоментував перенесення зустрічі радників "нормандської четвірки".

Джерело Україна 24 Теги