Москва грається з керівництвом України - дипломат про переговори щодо Донбасу

Росіяни сподіваються, що Україна припуститься помилок, зазначив Олександр Потєхін

Москва грається з керівництвом України - дипломат про переговори щодо Донбасу

Росія на переговорах щодо Донбасу затягує час, сподіваючись, що Захід змусить Україну прийняти умови Кремля.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів дипломат Олександр Потєхін, коментуючи перенесення зустрічі радників "нормандської четвірки".

"Москва грається з нашою адміністрацією, урядом, керівництвом, з українською стороною в ТКГ в таку гру – "ми нікуди не поспішаємо". На що розраховує Москва – думаю, неважко зрозуміти. Москва розраховує на те, що зміниться керівництво в Німеччині, Франції – і західні учасники "нормандського" формату посилять тиск на Україну для того, щоб вона приймала російські умови", - сказав дипломат.

Читайте також: Росія нервує — експерт пояснив несподіваний вчинок радника Путіна

Популярні відео

За його словами, росіяни розраховують, що "наше керівництво припуститься якихось помилок, які призведуть до справжнього громадянського конфлікту в Україні".

"Ситуація з заручниками, взагалі з окупованими Донбасом і Кримом ними розглядається через призму того, а що можна розхитати в плані політичної ситуації в Україні, щоб весь Захід радо погодився, що Росія буде пацифікувати Україну. Тобто приблизно сценарій, який ми побачили у війні Азербайджану і Вірменії. Чого вони чекають – дестабілізації України, внутрішньої в першу чергу", - наголосив Потєхін.

Нагадаємо, зустріч радників лідерів країн нормандського формату, яка мала пройти 22 січня у відеоформаті, була перенесена попередньо на 27 січня.

Читайте також: Переговори з Росією щодо Донбасу: Арестович назвав три головні складності

Раніше нардеп від "Слуги народу" Андрій Костін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про нову провокацію Росії на переговорах щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги