Це було несподівано — "слуга народу" про вчинок заступника голови адміністрації Путіна

Нардеп Андрій Костін розповів, чим продиктована участь Дмитра Козака в засіданні ТКГ

Це було несподівано — "слуга народу" про вчинок заступника голови адміністрації Путіна

Заступник глави Адміністрації президента Росії Дмитро Козак вперше взяв участь в онлайн-засіданні Тристоронньої контактної групи. З чим пов'язаний цей вчинок, розповів нардеп від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань правової політики Андрій Костін в ефірі каналу "Україна 24".

"Це було цілком несподівано, тому що Козак спостерігає зазвичай. На відеоконференції зазвичай є віконце, де ми можемо зрозуміти, що, мабуть, він спостерігає. А те, що він був поряд з Гризловим, це було дещо несподівано.

На мій погляд, він у якомусь сенсі занепокоєний, він нервує. Чому саме він нервує? Тому що дуже багато подій відбувається, які співпадають у часі. Ми розуміємо, що позавчора відбулася інавгурація нового президента США. Це також може бути фактором, який впливатиме на хід переговорів", — сказав він. 

Читайте також: "Слуга народу" розповів про нову провокацію Росії на переговорах щодо Донбасу

Популярні відео

За словами депутата, для України недопустима поведінка Росії у цих переговорах.

"На жаль, росіяни використовують ці переговори як засіб політичного впливу – як внутрішньополітичного в Україні, так і загальнополітичного у світі. Ми намагаємося цього уникнути, намагаємося вести діалог з нашими західними партнерами та запевняти їх у тому, що це проблема військової агресії Росії, вона не може бути елементом переговорів, які стосуються інших питань – геополітичних чи економічних. Це неприпустимо. Ми не будемо цього допускати", — сказав він.

Читайте також: Переговори з Росією щодо Донбасу: Арестович назвав три головні складності

Нагадаємо, член української делегації в ТКГ, журналіст Денис Казанський написав у Facebook про неординарну ситуацію. "На переговори прийшов Дмитро Козак. Раніше він жодного разу не брав у них участь (Росію представляє Гризлов), але сьогодні досить безцеремонно відсунув Гризлова з кадру і зайняв його крісло", - повідомив він.

Джерело Україна 24 Теги