"Слуга народу" розповів про нову провокацію Росії на переговорах щодо Донбасу

Нардеп Андрій Костін прокоментував появу на переговорах "громадських діячів з Л/ДНР"

"Слуга народу" розповів про нову провокацію Росії на переговорах щодо Донбасу

Поява на переговорах Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу "громадських представників від ДНР та ЛНР" є провокацією Росії.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив народний депутат від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань правової політики Андрій Костін.

"Я думаю, що це просто чергова провокація, і вона не є останньою. Такі провокації відбувалися протягом шести років з різним ступенем активності", - наголосив нардеп.

Читайте також: Росія нервує — експерт пояснив несподіваний вчинок радника Путіна

Популярні відео

Водночас нардеп відмітив принципову позицію Хайді Ґрау - спецпредставника глави ОБСЄ і модератора переговорів у ТКГ, "яка чітко зазначила, що представниками у цих переговорах є офіційні представники від України, Росії та ОБСЄ".

"Усі решта є запрошеними тією чи іншою стороною і не мають офіційного статусу, тому це була провокація. Були якісь люди на задньому фоні, або які поруч сиділи, але вони мовчали", - заявив Костін.

Читайте також: Переговори з Росією щодо Донбасу: Арестович назвав три головні складності

Раніше представники ОРДЛО заявили, що хочуть включити в переговори щодо Донбасу так званих "представників громадськості ЛДНР". 21 січня ОБСЄ не допустило "громадських діячів" з ОРДЛО до переговорів.

Джерело Україна 24 Теги