Росія нервує — експерт пояснив несподіваний вчинок радника Путіна

Дмитро Козак вперше взяв участь в засіданні ТКГ, військовий експерт назвав причини

Росія нервує — експерт пояснив несподіваний вчинок радника Путіна

Заступник глави Адміністрації президента Росії Дмитро Козак вперше особисто взяв участь в онлайн-засіданні Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу. Про причини розповів в ефірі каналу "Україна 24" військовий експерт, директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко.

"Я думаю, що це передає загальну нервозність всієї російської еліти, яка пов'язана з подіями в самій Росії та світі. Відчуття, що контроль над ситуацією втрачається, і взагалі, можливо, недовго їм залишилося в Кремлі сидіти. Очевидно, що Москва незадоволена результатами, яких "досягає" Козак, і він, напевно, вирішив ось так нервово спробувати продемонструвати, що все під контролем. Швидше за все, це був сигнал його господарям у Росії", - сказав він.

Читайте також: Переговори з Росією щодо Донбасу: Арестович назвав три головні складності

Популярні відео

Експерт пояснив, що Росія намагається нав'язати Україні окуповані території Донбасу на своїх умовах, і часу у неї все менше.

"На Україну чиниться системний довгостроковий тиск. І очевидно, що прогнози російської влади були іншими — що давно вже президент Зеленський повинен був здатися і піти на всі поступки, і внести всі зміни до законодавства України, яких вимагає Росія. Всунути нам окуповані території Донбасу у вигляді таких псевдодержавних утворень, які повинні стати якорем для України, залишивши її в геополітичній орбіті Росії.

Але досягти цього не вдається. Те, що відбуваються кулуарні домовленості за рамками ТКГ, — це секрет Полішинеля, і те, що Єрмак має можливість прямого спілкування з Козаком, — це теж відомо. Але сам факт цих контактів не означає, що Росія може домогтися бажаного. Це викликає їхнє роздратування, бо час грає проти Росії. Ми повинні втриматися зараз, тому що ми можемо виграти", — сказав він.

Читайте також: Мінські домовленості треба коригувати – Кравчук розповів, у якому пункті

Нагадаємо, член української делегації в ТКГ, журналіст Денис Казанський написав у Facebook про неординарну ситуацію. "На переговори прийшов Дмитро Козак. Раніше він жодного разу не брав у них участь (Росію представляє Гризлов), але сьогодні досить безцеремонно відсунув Гризлова з кадру і зайняв його крісло", - повідомив він.

Джерело Україна 24 Теги