Добра воля Росії шкутильгає – Арестович про переговори щодо Донбасу

Олексій Арестович розповів, як в Україні розглядають Мінські угоди

Добра воля Росії шкутильгає – Арестович про переговори щодо Донбасу

Україна не розглядає альтернатив Мінським домовленостям. Про це заявив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми виконуємо Мінські домовленості. Мало того, ми поки не розглядаємо жодної іншої альтернативи, крім цих домовленостей. Друге, ці домовленості ми сприймаємо як такі, які не мають статусу міжнародного договору і які не є обов’язковими до виконання. А політичні домовленості виконуються не в обов’язковому порядку, а коли є добра воля сторін на їх виконання. Поки вона є, з точки зору України, вона є. А російська добра воля специфічна – вона кульгає", — сказав він.

Читайте також: Росія поверне Донбас Україні лише за двох обставин - Гордон

Популярні відео

За словами Арестовича, є труднощі у виконанні низки пунктів домовленостей.

"Однак Росія не виходить з "мінського" формату. Це підтверджено президентом Росії Путіним. І поки всі сторони розглядають його як єдину платформу, згідно з якою можна домовитись. Але там є політична частина, яку складно узгоджувати та впроваджувати в життя, тому є багато різночитань. І друга, тактична – повернення полонених, відкриття КПВВ – ця частина просувається успішніше, хоча і там є труднощі. Просуваємося по міліметру", — сказав він.

Раніше Олексій Арестович заявив, що Росія та Україна можуть примиритися за день.

Джерело Україна 24 Теги