Двоє "слуг народу" посперечалися в прямому ефірі через мову: відео

Роксолана Підласа та Максим Бужанський не зійшлися в поглядах щодо мовного питання

Двоє "слуг народу" посперечалися в прямому ефірі через мову: відео

Нардепи з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа та Максим Бужанський влаштували сутичку в прямому ефірі каналу "Україна 24" через мовне питання.

Роксолана Підласа: Я не погоджуюся з думкою, що ми проводимо якусь расову сегрегацію, тому що можна абсолютно спокійно і в дошкільних освітніх закладах, і в молодшій школі викладати мовами національних меншин, зокрема і російською мовою. Усі зобов’язання щодо викладання українською мовою починаються з середньої школи, тобто з 5-9 класів. Діти, які хочуть навчатися в Україні, повинні мати можливість скласти іспит на знання української мови, а потім навчатися українською мовою…

Максим Бужанський: А Венеційська комісія і наша Конституція вважають, що ми зобов’язані надати національним меншинам право і можливість отримувати освіту рідною мовою.

Читайте також: "У вас хвора фантазія": екснардеп і політолог влаштували перепалку в ефірі "Україна 24"

Роксолана Підласа: Також українська Конституція вважає, що ми повинні як держава, і це завдання держави, розвивати українську мову і розширювати сферу її застосування…

Максим Бужанський: Абсолютно правильно, але не шляхом обмеження прав носіїв інших мов…

Роксолана Підласа: Я не думаю, що перший контакт українською мовою в якихось закладах освіти чи у сфері обслуговування чиїсь права обмежує. 

Максим Бужанський: А я думаю, що обмежує.

Популярні відео

Раніше лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко і радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов влаштували перепалку в прямому ефірі через телефон.

Джерело Україна 24 Теги