У Зеленського відреагували на новий скандал з головою КСУ

Указ президента є обов'язковим для всіх, зазначили в "Слузі народу"

У Зеленського відреагували на новий скандал з головою КСУ

Указ президента Володимира Зеленського про відсторонення голои Конституційного суду України Олександра Тупицького є чинним і обов'язковим для виконання.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" представник Зеленського у Конституційному суді, нардеп від "Слуги народу" Федір Веніславський, коментуючи новий скандал з Тупицьким, якого 19 січня не пустили до будівлі КСУ.

"Укази президента є за юридичною силою чинними доти, доки вони не скасовані і не визнані неконституційними. Тобто указ президента про відсторонення Тупицького від посади судді КСУ наразі є чинним. Він ніким не оскаржений і не поставлений під сумнів щодо його конституційності, отже, він є обов'язковим для усіх", - наголосив Веніславський.

Читайте також: "Не подобається – є суд": в "Слузі народу" відповіли скандальному голові КСУ

Популярні відео

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 29 грудня підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного суду строком на два місяці. Олександра Тупицького підозрюють у посадових злочинах за двома статтями - підкуп свідка та введення суду в оману.

19 січня Тупицькому повідомили про підозру і не пустили його на роботу в КСУ. Тупицький заявив, що указ президента усуває його тільки від обов'язків судді, а крім них він як голова КСУ виконує й інші функції. Також він поскаржився на спроби втручання в свою діяльність і написав заяву до поліції.