Погіршувати ситуацію вже нікуди — ексміністр висловився про угоду з Угорщиною

Костянтин Грищенко розповів, що дасть угода з Угорщиною Україні

Погіршувати ситуацію вже нікуди — ексміністр висловився про угоду з Угорщиною

Компроміс України з Угорщиною має поліпшити відносини країн. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, коментуючи угоду з сусідньою країною, яку готує Україна.

"Думаю, далі ситуація повинна розвиватися в напрямку поліпшення, бо далі погіршувати вже нікуди. Втомилися вже і Київ, і Будапешт від цього протистояння, яке нічого не дає. У загальному підсумку угорська влада вимагала від України того, чого, як вона вже давно зрозуміла, не можна вимагати від інших сусідів.

Якщо домовленості, які сьогодні декларує Офіс президента, базуються на прецедентах відносин Угорщини, скажімо, зі Словаччиною чи Румунією, то це прийнятний варіант. Якщо ми йдемо далі — це буде не дуже хороший прецедент. Поки ми ще не знаємо, в чому суть цієї великої "джентльменської угоди", — сказав він.

Читайте також: "Чистий сепаратизм": Гордон назвав важливий нюанс у скандалі на Закарпатті

Популярні відео

За словами політика, процес переговорів буде неприємним.

"Думаю, що без реальних обрисів цього компромісу угорський міністр би не приїхав в Україну, обриси цієї домовленості сьогодні, найімовірніше, вже існують. Просто цей компроміс навряд чи буде дуже приємним для всіх сторін. Питання в тому, щоб був справжній баланс. Якщо говорити коротко — це дуже позитивний розвиток подій", — сказав він.

Раніше глава МЗС Дмитро Кулеба розповів, що українська влада приділяла мало уваги ситуації на Закарпатті, де сталася низка скандалів, пов'язаних з Угорщиною.

Джерело Україна 24 Теги