Потрібно позбутися радянських традицій — "слуга народу" про ідею щодо свят

Єгор Чернєв розповів, чому хочуть скасувати перенесення вихідних днів через свята

Потрібно позбутися радянських традицій — "слуга народу" про ідею щодо свят

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону перенесення робочих днів. Один із авторів законопроєкту, депутат "Слуги народу" Єгор Чернєв розповів подробиці в ефірі каналу "Україна 24".

"Питання не в тому, щоб вихідних стало менше, в кодексі закріплено 11 неробочих днів, і це насправді практика не перенесення, це нормальна практика ЄС і США, країн, на які ми рівняємося. Питання до взаємодії з міжнародними компаніями, що мають представництва в Україні, які не розуміють, чому, наприклад, понеділок неробочий день через те, що на неділю або суботу припадають святкові дні", — пояснив він.

Читайте також: Що подивитись і почитати на карантині: поради українських зірок

Популярні відео

За словами депутата, Україна повинна рівнятися на розвинені країни.

"Якщо ми хочемо інтегруватися повністю, треба позбавлятися від радянських звичок і традицій. Якщо ми хочемо перетворитися з країни третього світу в країну першого, ми повинні працювати більше, ми маємо приклади Південної Кореї, Сінгапуру, де немає таких переносів, працюють і досягають успіху", — сказав він.

Читайте також: Чи продовжать локдаун в Україні: Шмигаль дав відповідь

Законопроєкт передбачає внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України, яким пропонується заборонити перенесення вихідних і робочих днів на підприємстві, в установі або організації, крім випадків, встановлених Кодексом.

Джерело Україна 24 Теги