В українських містах проходять вибори, в ЦВК розповіли подробиці

Сергій Дубовик розповів про порушення в ході виборів

В українських містах проходять вибори, в ЦВК розповіли подробиці

17 січня проходять вибори у Броварах і Борисполі Київської області, а також у Новгород-Сіверському Чернігівської області. Заступник голови ЦВК Сергій Дубовик розповів подробиці в ефірі каналу "Україна 24".

"Основне порушення в Броварах - було нанесення номерів на бюлетені та відривні талони. Зараз бюлетені надруковані відповідно до вимог законодавства, на території міста йде голосування, офіційно порушень не зафіксовано, явка понад 20%", — сказав він.

Читайте також: "Пролетарський підхід": політологиня розкритикувала гучний законопроєкт

Популярні відео

У Борисполі, за словами Дубовика, також не спостерігалося істотних порушень.

"Там теж все відбувається більш-менш спокійно, був певний ажіотаж, коли партії постійно змінювали склад територіальних виборчих комісій. Не знаю, чому у них виникали побоювання щодо кандидатів у ТВК. Були судові процеси, пов'язані з невключенням до складу комісій представників певних партій. Ці питання вирішені. Явка менша, ніж у Броварах, можливо, тому, що там одночасно проходять вибори до міськради, 14-15%. Ніяких істотних порушень не фіксується", — сказав він.

Читайте також: Другий тур виборів мерів: названі головні проблеми через карантин

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. На виборах мера Новгород-Сіверського на Чернігівщині переміг чинний глава міста Олег Бондаренко, але 29 жовтня стало відомо, що політик помер від коронавірусу. У Борисполі переможець виборів глави місцевої ОТГ Анатолій Федорчук помер від COVID-19 28 жовтня 2020 року, ще до оголошення офіційних результатів виборів. У Броварах 9 листопада суд визнав вибори такими, що не відбулися.

Джерело Україна 24 Теги