Переговори щодо Донбасу: ексміністр назвав спосіб оживити процес

Борис Колесніков розповів, яких зусиль може докласти Україна для полегшення ситуації на Донбасі

Переговори щодо Донбасу: ексміністр назвав спосіб оживити процес

Україні варто провести переговори по Донбасу на рівні глав МЗС. Про це заявив ексміністр інфраструктури Борис Колесніков в ефірі каналу "Україна 24".

"Мені здається, що проблема, безумовно, є. Тому наші зусилля повинні бути великими. Ця розмова має бути як мінімум між міністрами закордонних справ України та РФ. Цей рівень дійсно може просунути проблему, інакше ми цю проблему ніколи не зрушимо. Але Україні перш за все не завадило б подумати про своїх громадян, бо мова йде про тих, хто вимушено перебуває там і не має можливості навіть виїхати", — сказав він.

Читайте також: Затиснути Росії одне місце: Ляшко запропонував радикально вирішити проблему Донбасу

Популярні відео

Колесніков зазначив, що варто для початку спробувати вирішити проблему з перетином лінії розмежування.

"Можна ж починати з побутових проблем. Владу обрали для того, щоб не було ніяких постів, а у нас по телевізору показують, як упорядковують пости між Україною і псевдореспубліками. Донбас — це Україна, це не повинно обговорюватися ніким. Давайте хоча б спробуємо допомогти, хоча б потяг "Київ — Донецьк", з двома контрольними постами. Це зніме всі черги з митниці назавжди", — сказав він.

Раніше позаштатний радник керівника Офісу президента, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович розповів, якого прогресу вдалося досягти за минулий рік на переговорах щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги