"Все дуже просто": ексміністр спрогнозував підсумки нормандської зустрічі щодо Донбасу

Володимир Огризко розповів, чим закінчиться зустріч політичних радників у Берліні

"Все дуже просто": ексміністр спрогнозував підсумки нормандської зустрічі щодо Донбасу

У Берліні проходить зустріч в "нормандському форматі" на рівні політичних радників. Чого від неї чекати, розповів дипломат, ексміністр закордонних справ Володимир Огризко в ефірі каналу "Україна 24".

"Все дуже просто. За кілька днів до цієї зустрічі Дмитро Козак (заступник голови адміністрації президента Росії — ред.) розіслав листи всім своїм колегам, де в черговий раз сказав, що результати можуть бути тільки за умови, якщо Україна погодиться на вимоги Росії. А саме — прямі переговори з "ДНР" і "ЛНР", а "нас тут нет". І, безумовно, спочатку вибори, а потім все інше", — розповів він.

Читайте також: Путін не поверне Донбас: журналістка дала сумний прогноз щодо переговорів з Росією

Популярні відео

"Якщо наша делегація, яку очолює пан Рєзніков (віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій - ред.), погодиться на такі умови, то прогресу можна очікувати. Але я собі так думаю, що на тлі всього, що відбувалося впродовж минулого року, і що відбувається в Москві, це була б абсурдна ситуація, яка б дуже дорого коштувала нашій владі.

Тому я сподіваюся, що нічого у пана Козака не вийде, делегація України стоятиме на тих позиціях, які у нас вже сформувалися — спочатку безпека, а потім думатимемо про якісь вибори. І після цієї зустрічі в черговий раз скажуть "Ну, не змогли домовитися, тому про зустріч на вищому рівні мріяти не доводиться", — сказав він.

Раніше військовий і політичний експерт Юрій Кочевенко дав прогноз щодо ситуації на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги