Не відстоюємо національні інтереси – "слуга народу" сказала, що чекає на Україну в ПАРЄ

Єлизавета Ясько розповіла, як втратила посаду глави української делегації в ПАРЄ

Не відстоюємо національні інтереси – "слуга народу" сказала, що чекає на Україну в ПАРЄ

Народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що після її зміщення з посади голови української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи від ПАРЄ можна очікувати рішення не на користь України.

"Головне питання, яке мене зараз хвилює, – які будуть компроміси, що зараз відбуватиметься, що для цього потрібні були такі кадрові зміни. Мені здається, що зараз відбуватиметься щось, про що ми ще не знаємо, можливо, якісь резолюції, які будуть не на користь України. На жаль, суспільство не завжди знає, і я як нардеп не завжди знаю, тому що ця інформація нам не доноситься. Я втомилася від цього, тому вважаю, що не можна мовчати", - заявила Ясько.

Читайте також: В Оксфорді поважали, у Москві зневажали – "слуга народу" про досвід студентських років

Депутатка висловила сподівання, що в роботі української делегації в ПАРЄ буде "справедливість і конструктив".

"Я знаю, що вчора звучали такі думки, що "нам треба бути не проти Росії, а робити якісь інші справи". Для мене це незрозуміло… Чи ми захищаємо Україну на всіх фронтах, і в тому числі у боротьбі проти країни-агресора? Я не буду переходити на прізвища, але вчора у цьому брали участь більшість моїх колег зі "Слуги народу" з представниками ОПЗЖ", - зазначила вона.

Популярні відео

За словами Ясько, з нею "вели розмови щодо принципових голосувань у Раді".

"Я запропонувала закон про впровадження відповідальності для тих, хто їде в Москву і домовляється про щось там з Путіним незаконно. І потім цей закон не прийняли, тому що представники ОПЗЖ разом з колегами зі "Слуги народу" дуже постарались. Я бачу, що це є причиною, зокрема, чому захотіли проводити певні кадрові зміни. Тому що бачите, який тоді порядок денний існує, якщо ми не зацікавлені у відстоюванні наших національних інтересів. Мені дуже сумно від цього", - наголосила вона.

Раніше Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про проблеми в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи.

Джерело Україна 24 Теги