Нормальна відповідь патріота - Кравчук пояснив слова Зеленського про напад Росії

Перший президент зазначив, що на місці Зеленського відреагував би так само

Нормальна відповідь патріота - Кравчук пояснив слова Зеленського про напад Росії

Заява президента Володимира Зеленського про імовірний напад Росії на Україну і можливість масової мобілізації українців є нормальною реакцією патріота на загрозу для рідної землі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів перший президент України Леонід Кравчук.

"Будь-яка відповідь пов'язана із запитанням, яке ставить журналіст. Журналіст поставив запитання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б всі. І запитання було "якби", і відповідь була у тому ж ракурсі", - сказав перший президент України.

Читайте також: Можлива нова спроба анексії - екснардеп про військову підготовку Росії в Криму

Популярні відео

За його словами, "президент не міг відповісти інакше".

"І коли ми зараз з вами почнемо робити спробу перевести це в чисто практичну площину, як я чую, говорять деякі наші, зокрема, посадовці – то до цього ще дуже далеко. Коли я був уже не президентом, мене також запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б ви робили? Я сказав, що маю достатню кількість різнокаліберної зброї, я б стріляв у кожного ворога, хто став на мою землю, поки зброю тримають руки та поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом "підставляти другу щоку". Це нормальна відповідь патріота України, людини, яка любить свою землю", - наголосив Кравчук.

Читайте також: Деокупація Криму: у Зеленського розповіли про важливий інструмент

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в інтерв'ю "Фокусу" прокоментував можливість нападу Росії з окупованого Криму. На відповідне запитання журналіста президент відповів, що за такого сценарію "буде велика війна" і масова мобілізація українців.

Раніше глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24" висловився про плани України у перемовинах з Росією щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги