В Оксфорді поважали, у Москві зневажали – «слуга народу» про досвід студентських років

У Росії люди починають дуже сильно реагувати, коли дізнаються, що ти з України, заявила Ясько

В Оксфорді поважали, у Москві зневажали – «слуга народу» про досвід студентських років

Народна депутатка з фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла з власного досвіду про відмінності студентського навчання в Оксфорді та Москві.

«Дуже сильно відрізняється. По-перше, в Росії люди починають дуже сильно реагувати, коли дізнаються, що ти з України. Вони починають щось говорити про братні народи – і це роблять люди, які молодші за мене. Для них Україна – дуже травматична тема, тому що для них це частина національної ідеї, що Україна є молодшою сестрою чи братом. Якщо вони бачать… а ми приїхали, це була програма обміну, з університету Шевченка, одні з найкращих студентів, ми прекрасно орієнтувалися в різних науках – до нас ставились зневажливо. Мені це дуже не подобалося», - заявила Ясько.

Читайте також: Телефон можуть хакнути – «слуга народу» розповіла про ситуацію з інформаційною безпекою

Популярні відео

Вона розповіла, що під час навчання в Оксфорді навпаки - відчувала повагу до себе й поважала інших.

«Якщо говорити про Оксфорд, то, звичайно, ти там особистість, тебе поважають, і ти поважаєш кожного. У тебе немає відчуття, що за твою думку тобі щось казатимуть. У Росії це не так. Там відчувається, що суспільство, на жаль, не дихає свободою так, як дихаємо ми тут (в Україні – ред.). А я виросла в цьому. Я не знаю нічого іншого», - зазначила нардепка.

Читайте також: "Страшенна загроза": названо проблему з держтаємницями в Україні

Раніше проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Шевченка Володимир Бугров в ефірі каналу "Україна 24" розповів про головні проблеми навчання під час карантину

Джерело Україна 24 Теги