Води в Криму немає через Росію: Кулеба назвав головну причину дефіциту

Міністр закордонних справ прокоментував заяву Росії про питну воду в Криму

Води в Криму немає через Росію: Кулеба назвав головну причину дефіциту

У Росії заявили, що шукатимуть нові джерела води в Криму. Про ситуацію з питною водою на півострові розповів глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі каналу "Україна 24". 

"Я хочу подивитися, як вони там щось знайшли. Президент Росії дуже часто говорить речі, які не перетинаються з реальністю. Мені невідомо про якісь шалені поклади води в Криму, які вони зможуть розробити", — сказав він.

Читайте також: Від географії не втечеш — Кулеба про сусідство з Росією після Путіна

За словами Кулеби, нестача води спостерігається через російських військових. 

"Насправді води для цивільного населення в Криму достатньо. Проблема води виникає через різке зростання споживання військовими базами та промисловістю. Тому все дуже просто: демілітаризуйте Крим, перестаньте перетворювати його на атомний човен – і все стане добре. Це давно відомий факт, що у Криму з'являлися носії ядерної зброї (не сама ядерна зброя). Зараз є й інші дані.

Відбувається шалена мілітаризація Криму. Ми робимо так, щоб світ звертав увагу на ці факти, і можна було цьому протидіяти. Зокрема, це було чітко показано в останній резолюції Генеральної асамблеї ООН. Мілітаризація Криму є одним з системних джерел проблеми з водою", — сказав він.

Читайте також: Події йдуть за першим сценарієм — Кулеба висловився про плани щодо Донбасу

Популярні відео

Кулеба відповів на запитання, чи може Україна робити радикальніші кроки — блокувати море за допомогою інших держав тощо.

"Я вам подарую заголовок: Світ не готовий воювати з Росією. Радикальні дії не завжди є розумнішими діями", — сказав він.

Раніше Кулеба розповів, як Кримська платформа допоможе деокупувати Кримський півострів.

Джерело Україна 24 Теги