Події йдуть за першим сценарієм — Кулеба висловився про плани щодо Донбасу

Міністр закордонних справ розповів, в якому форматі Україна проводитиме переговори з Росією

Події йдуть за першим сценарієм — Кулеба висловився про плани щодо Донбасу

Віцепрем'єр Олексій Резніков заявив, що український "план Б" полягає в тому, щоб вже зараз робити кроки щодо реінтеграції Донбасу і Криму. Як Україна збирається рухатися далі стосовно переговорів по Донбасу, розповів голова МЗС Дмитро Кулеба в ефірі каналу "Україна 24".

"Я ніколи не бачив конверту, на якому написано "план Б". Є рішення Ради національної безпеки та оборони, у якому є п'ять сценаріїв розвитку подій на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зараз події розгортаються за першим сценарієм", — сказав він.

Читайте також: Новий план України щодо Донбасу: Арестович пояснив гучну заяву віцепрем'єра

Популярні відео

За словами Кулеби, норманський та мінський формати ще до кінця не вичерпані.

"Коли колеги говорять про план "Б", вони, очевидно, артикулюють думку про неможливість нескінченно знаходитися в нинішній модальності процесу. Але потенціал мінського процесу і нормандського формату ще не вичерпаний. І та титанічна робота, яку робить наш представник у групі радників лідерів Андрій Єрмак, ведучи переговори, — там ще є за що поборотися і на що тиснути. І наша команда в ТКГ — там, у ТКГ, атмосфера так собі, ситуація деструктивна і нагадує ходіння по колу, але всі професійні люди, розуміють, що іншого виходу нема і треба, як писав класик, "довбати цю скелю", — сказав він.

Раніше  Кулеба  розповів, чому Росія завжди затягує з розв'язанням питань, що обговорюються в рамках Мінських угод, і не виконує умови.

Джерело Україна 24 Теги