"Дуже дивно все": друг Кернеса про обставини смерті мера

Уся команда Кернеса залишається працювати й продовжуватиме його курс, заявив Фукс

"Дуже дивно все": друг Кернеса про обставини смерті мера

Бізнесмен Павло Фукс в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про обставини смерті Геннадія Кернеса в берлінській клініці «Шаріте».

«Вранці зателефонувала дружина Кернеса, сказала, що її викликали до лікарні вночі. Вночі мій друг пішов з життя, людина, з якою ми продружили 30 років, ми не просто знайомі. Всі шоковані, звичайно. Але це життя... що робити. Причому дуже дивно все. Він був у дуже хорошому стані, вже лікарі хотіли відправляти його, але ускладнення дало на нирки, і коли нирки перестали працювати, вже ситуація змінилася. Треба далі жити... І діти, і дружина, що робити - треба далі жити», - заявив бізнесмен.

Читайте також: Харків плаче – заступниця мера про смерть Кернеса

Він наголосив, що це велика втрата для Харкова, оскільки в місті Геннадій Кернес користувався великою популярністю.

«Дякувати Богу, є люди, з якими він працював, які, коли він уже хворів, керували містом. Для харків'ян нічого не зміниться. Уся команда Геннадія Адольфовича залишається працювати, всі будуть продовжувати його курс. Думаю, все повинно бути нормально. Кілька останніх днів я переживав, бо я з ним не розмовляв. А так ми спілкувалися щодня. Він запитував, розмовляв, телефонував, давав команди Терехову, у мене перепитував - нормальний був звичайний діалог, як завжди. А тут після нирок... ці три доби... я переживав», - зазначив Фукс.

Популярні відео

Читайте також: Боротьба буде гострою – політолог про ситуацію в Харкові після смерті Кернеса

Нагадаємо, 16 вересня Кернеса на приватному літаку транспортували до берлінської клініки "Шаріте" для лікування від коронавірусу та запалення легенів. 25 жовтня на місцевих виборах він набрав 60,34% голосів виборців і втретє був обраний харківським міським головою. З моменту госпіталізації Кернес не з'являвся на публіці, що дало підстави для різних чуток.

У ніч на 17 грудня новообраний мер Харкова Геннадій Кернес помер у берлінській клініці "Шаріте", де проходив лікування від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги