"Харків осиротів": Добкін прокоментував смерть Кернеса

Хочу висловити співчуття родині Геннадія Адольфовича, його близьким і рідним, заявив Добкін

"Харків осиротів": Добкін прокоментував смерть Кернеса

Екснардеп Михайло Добкін в ефірі телеканалу «Україна 24» висловив співчуття з приводу смерті Геннадія Кернеса.

«Насамперед хочу висловити співчуття родині Геннадія Адольфовича, його близьким і рідним. На жаль, ми в цьому світі можемо контролювати багато що, але є речі, які не в контролі навіть тих людей, які не хотіли б допускати таких ситуацій. З відходом Кернеса Харків осиротів», - зазначив Добкін.

Читайте також: Каденція на волосині - політолог вказав на проблему з оголошенням Кернеса мером

Популярні відео

«Він з 2006 року брав участь у розвитку і відродженні Харкова. І сьогодні сприймати Харків без зв'язки з Кернесом - і незвично, і прикро, і поки що боляче. Має пройти якийсь час, щоб звикнути до цієї думки. І все це попри те, що його відхід не був раптовим. Його хвороба потихеньку готувала людей до того, що такий може бути результат. Але все одно його відхід став подією, яка буде обговорюватися ще тижнями», - додав політик.

Він також сказав, що було б по-блюзнірськи відразу після смерті Кернеса говорити про те, хто братиме участь у виборах мера Харкова.

«Спочатку потрібно вшанувати людину, яка дуже багато зробила для Харкова, провести її. Потім мине час - і харків'яни зроблять свій вибір», - заявив екснардеп.

Читайте також: Всі стурбовані — активістка розповіла про зникнення Кернеса

Нагадаємо, 16 вересня Кернеса на приватному літаку транспортували до берлінської клініки "Шаріте" для лікування від коронавірусу та запалення легенів. 25 жовтня на місцевих виборах він набрав 60,34% голосів виборців і втретє був обраний харківським міським головою. З моменту госпіталізації Кернес не з'являвся на публіці, що дало підстави для різних чуток.

У ніч на 17 грудня новообраний мер Харкова Геннадій Кернес помер у берлінській клініці "Шаріте", де проходив лікування від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги