У вас є пристрасть - Саакашвілі привітав телеканал "Україна 24" з річницею мовлення

За словами Саакашвілі, журналісти телеканалу вірять у те, що роблять

У вас є пристрасть - Саакашвілі привітав телеканал "Україна 24" з річницею мовлення

Глава виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі в спецефірі лідера інформаційного мовлення телеканалу "Україна 24" привітав канал з першою річницею мовлення.

"Я хочу сказати, що блискуче телеканал "Україна 24" висвітлював події в Білорусі. Ви зіграли реально вирішальну роль у тому, що весь регіон про них дізнався. Жоден телеканал у світі й близько так не висвітлював. І це показує позицію... До речі, дуже добре висвітлюєте також протести в Грузії, ви єдиний канал, який висвітлював протести в Грузії у зв'язку з вкраденими виборами. І це означає, що у вас є пристрасть, прагнення до свободи", - сказав він.

Читайте також: "Вражаюче досягнення": експрем'єр привітав "Україна 24" з річницею мовлення

Популярні відео

Саакашвілі побажав телеканалу "зберегти цю волю до свободи".

"З одного боку, позицію тут видно, а з іншого боку... Коли мені треба отримати інформацію, а не чергову балакучу голову десь побачити, я підключаюся до вас, тому що видно, що у вас журналісти отримують задоволення від роботи, видно, що вони вірять у те, що роблять. Видно, що навіть ті зірки, яких ви привели з інших каналів, стали у вас іншими, засяяли набагато сильніше. Бажаю вам розширюватися, поглиблюватися, ще більшу аудиторію залучати й залишити цей дух, який у вас є", - зазначив глава виконкому Ради реформ.

Читайте також: Оперативно з усіх куточків світу: як працює міжнародна редакція "Україна 24"

Нагадаємо, що 16 грудня національний інформаційний телеканал "Україна 24" відзначає перший рік мовлення в прямому ефірі.

Джерело Україна 24 Теги