"Слуга народу" пояснив скандальну заяву про "вигаданий" коронавірус

Юрій Камельчук вважає, що статистикою коронавірусу маніпулюють на світовому рівні

"Слуга народу" пояснив скандальну заяву про "вигаданий" коронавірус

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив свою резонансну заяву про те, що коронавірус COVID-19 є "вигаданою хворобою".

"Я вірю в те, що люди хворіють, я вдячний лікарям за те, що вони допомагають ставати людям здоровішими, ставлять їх на ноги. Я вірю, що люди хворіють на грип, пневмонію, різними видами різного ступеня тяжкості, вірю, що є SARS, і він був ідентифікований давно, що існують коронавіруси, і вони були ідентифіковані давно, ще в Радянському Союзі в 1960-х роках. У 2015 році деякі турагентства не рекомендували їхати в одну африканську країну, тому що там був коронавірус", - сказав Камельчук.

Читайте також: Інтелектуальний локдаун: "слуга народу" пояснила незвичну назву карантину

За його словами, йдеться про інше - "мова про всесвітній рівень, маніпулювання цифрами і статистикою".

"Моя особиста позиція - щодо того, під яким соусом це подається на світовому рівні. Все це схоже на світову стратегію вакцинації, яка не залишає вибору тим людям, які мають право розпоряджатися свої здоров'ям по-іншому. Немає доказів того, що це передається саме в такий спосіб від невакцинованої людини", - заявив нардеп.

Популярні відео

Як зазначив "слуга народу", ефективність тестів на коронавірус і вакцин викликає запитання:

"На жаль, 120 факторів, які заведені в тести, не підтверджують того, що вони ефективні, і заява про 30-50% ефективності мене дивує, як і про ефективність вакцин 70-50-95%".

За словами Камельчука, вакцинація від коронавірусу в Україні, якщо вона відбудеться, "повинна бути проведена розумно, перевірена, сертифікована довгий час".

"Я кажу про право людини, записане в Конституції України - за власним вибором проводити лікування, я кажу про права в Європейській хартії, про те, про що заявляють британські та європейські чиновники, що людину змушувати не можна", - додав він.

Читайте також: Степанов розповів, кому безкоштовно робитимуть щеплення від коронавірусу

Раніше нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Наш" поставив під сумнів ефективність вакцин від коронавірусу.

"Ми зараз чуємо про ефективність вакцин в 70%, хтось говорить про 50%, деякі вважають нормальним 30%... Для мене це ненормально звучить навіть. Питання: якщо у неї така ефективність, то що ж вона лікує, чи лікує взагалі і не шкодить? Абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині в світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19", - сказав Камельчук.

Джерело Україна 24 Теги