Зеленському "підсунули свиню" в ситуації з ФОПами - Саакашвілі розповів деталі

Те, що зробили з президентом щодо ФОПів, було некоректно по відношенню до нього, заявив реформатор

Зеленському "підсунули свиню" в ситуації з ФОПами - Саакашвілі розповів деталі

Голова виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію з президентом Володимиром Зеленським та законодавством про діяльність фізичних осіб-підприємців (ФОП).

«Складна історія, пов'язана з ФОПами. Насправді просто президенту підсунули свиню всі підряд, підставили його - інакше я не можу назвати те, що сталося з ФОПами. Те, що зробили з президентом по ФОПах, було дуже некоректно по відношенню до нього. Тому що прийняли закон №1210 - з самого початку для мене було очевидно, що він не працюватиме. Я був свідком, що для президента було очевидно, що закон не буде працювати», - заявив Саакашвілі.

Читайте також: Програна битва — Саакашвілі розкритикував резонансний закон

Він наголосив, що в перший день свого призначення у нього із Зеленським була довга розмова на тему цього закону.

«Президент не хотів підписувати цей закон, розуміючи всі підводні камені. Але йому сказали: якщо не підписати - не отримаємо черговий транш МВФ. Вони просто поставили президента в ситуацію, коли він не міг цього не підписати. Тоді президент сказав: давайте переглянемо ці положення. Знову типу переглянули ці положення. Одні положення ми президенту дали, які вирішили б усі питання. Інші дало це лобі радників. Знову повну нісенітницю ухвалили у Раді. Типу для проформи переглянули. В результаті люди вийшли на вулиці», - зазначив голова виконкому реформ.

Популярні відео

Читайте також: Жорстких рішень не пропонуємо - "слуга народу" про поступки ФОПам

Нагадаємо, 1 грудня депутати підтримали фізичних осіб-підприємців (ФОП) і відклали обов'язкове застосування РРО до 1 січня 2022 року. "За" проголосували 319 нардепів, закон ухвалили в цілому.

Джерело Україна 24 Теги