"Слуга народу" про ситуацію на Донбасі: Ми не можемо перейти на інший етап

Мар'яна Безугла розповіла про питання щодо подовження закону про статус ОРДЛО

"Слуга народу" про ситуацію на Донбасі: Ми не можемо перейти на інший етап

У питанні щодо продовження закону про статус ОРДЛО є проблема, розповіла депутатка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла в ефірі каналу "Україна 24".

"За таких обставин цей закон (про особливий статус ОРДЛО - ред.) — формальність. Де-факто він прив'язаний до виборів в ОРДЛО, яких не відбулося і не буде в найближчій перспективі, хоча були спроби змінити ситуацію. Зараз ми його подовжуємо, але питання в тому, що законодавчі зміни прив'язані до Нормандського формату - єдиного, де приймаються рішення", — сказала вона.

Читайте також: "За контроль потрібно платити": політолог розповів про план Росії щодо Донбасу

Популярні відео

Депутатка додала, що Росія не виконує низку зобов'язань, тому перехід до подальших дій неможливий.

"Зараз, після того, як пройшла зустріч у такому (нормандському — ред.) форматі рік тому, з боку Росії багато зобов'язань не виконуються - це звільнення осіб, початок роботи нових КПВВ, допуск представників Червоного Хреста. Поки вони не виконуються, ми не можемо перейти на інший етап", — пояснила вона.

Читайте також: Кравчук назвав умову для прямих переговорів України з ОРДЛО

Нагадаємо, до Верховної Ради 7 грудня внесли законопроєкт щодо продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Згідно з цим законом, особливий порядок місцевого самоврядування на окупованих територіях почне діяти після виведення з України всіх російських військ.

Джерело Україна 24 Теги