Гройсман про протести ФОПів: закликаю уряд провести дискусію

Експрем'єр вважає, що в питанні введення касових апаратів не потрібно поспішати

Гройсман про протести ФОПів: закликаю уряд провести дискусію

Прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман закликав чинний Уряд провести дискусію з підприємцями — ФОПами, які виходять на вулиці, протестуючи проти політики фіскалізації та введення реєстраторів розрахункових операцій. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

Володимир Гройсман наголосив, що питання РРО потребує еволюційних рішень, а не швидких і радикальних дій. Особливо під час падіння притоку іноземних інвестицій та обсягів капітальних видатків. Як наголосив політик, зараз від влади не чути жодного кроку для створення нових робочих місць. Реальний сектор заганяють у банкрутство. І це лише посилює проблеми. 

Читайте також: Програна битва — Саакашвілі розкритикував резонансний закон

Популярні відео

"Мені цікаво, хто формує ці рішення, хто цей професійний представник в Уряді, хто має серйозні знання в економіці, фінансах. Хто цей автор? Що це за колективний розум, який підбурює людей боротися за своє виживання? Якщо людей не чути, вважаю, це останнє, що може зробити Уряд. Закликаю уряд зустрітися з підприємцями, провести дискусію і знайти спільну мову", — сказав Володимир Гройсман.

Раніше експрем'єр розкритикував рішення влади щодо локдауну.

Джерело Україна 24 Теги