Інтелектуальний локдаун: "слуга народу" пояснила незвичну назву карантину

Нардепка Ірина Верещук також прокоментувала можливі терміни локдауну

Інтелектуальний локдаун: "слуга народу" пояснила незвичну назву карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснила, чому влада використовує стосовно посилення карантину термін "інтелектуальний локдаун".

"Думаю, Давид Георгійович (Арахамія - ред.) і прем'єр-міністр мали на увазі саме розумний, виважений, тверезий підхід, коли будуть прораховані всі можливі моделі розвитку ситуації. І тому вони порахували, що слово "інтелектуальний" буде доречним", - розповіла Верещук.

За її словами, "є запитання до слова, але немає запитань до того, що, дійсно, потрібно добре пропрацювати, продумати, перш ніж наважитися".

Читайте також: "Крайній захід": лікарка пояснила, чи потрібен Україні локдаун

Популярні відео

При цьому "слуга народу" визнала, що посилення карантину призведе "до неминучих втрат в економіці, до неминучих втрат доходів бюджету і робочих місць".

Коментуючи можливі терміни локдауну, Верещук зазначила:

"Зараз ми говоримо, і в мене є можливість повторити слова прем'єр-міністра, про те, що локдаун у грудні майже зі стовідсотковою ймовірністю введений не буде".

Читайте також: "Дурніше вигадати неможливо": Гордон жорстко розкритикував локдаун в Україні

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов, виступаючи у Верховній Раді, повідомив, що до кінця грудня повторного локдауну в Україні не буде.

Політолог Петро Олещук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив рішення МОЗ.

Джерело Україна 24 Теги