"Зустріч потрібна": Кравчук розповів, чи будуть переговори в нормандському форматі

Глава української делегації в ТКГ розповів, для чого потрібна зустріч лідерів країн

"Зустріч потрібна": Кравчук розповів, чи будуть переговори в нормандському форматі

Зустріч у нормандському форматі може відбутися, як і сподівається Україна. Про це розповів перший президент, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Сумніви є, звичайно. Але я вірю, що якщо не буде зустрічі на вищому рівні, то зустріч на рівні політичних радників могла б відбутися. Зараз дуже потрібна така зустріч, особливо на вищому рівні", — сказав він.

Читайте також: "Росія поводиться дивно": Арестович розкрив деталі переговорів щодо Донбасу

Популярні відео

Кравчук пояснив, чому є потреба в нормандській зустрічі.

"Я переконаний, що мінські перемовини, якщо їх розглядати окремо від нормандського формату, то ми втрачаємо головне — визначення по суті завдання. А по суті завдання можуть бути вирішені тільки на рівні глав держав. Мінські перемовини можуть лише сприяти, або організовувати, рекомендувати відповідні кроки для розв'язання тих проблем, які будуть поставлені в нормандському форматі. Не може бути кількох центрів, де будуть вирішуватися питання", — сказав він.

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Сергій Гармаш заявив, що Росія блокує переговори, оскільки не зацікавлена в проведенні нової зустрічі глав країн нормандської четвірки.

Джерело Україна 24 Теги