У "Слузі народу" незадоволені гучним рішенням щодо ФОПів

Данило Гетманцев вважає, що українці в більшості підтримують фіскалізацію

У "Слузі народу" незадоволені гучним рішенням щодо ФОПів

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що парламент пішов на компроміс, ухваливши законопроєкт 4439-д, яким відклав обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій.

"Я незадоволений тим проєктом закону, який ухвалила Верховна Рада, але я приймаю його, я з ним погоджуюсь і буду виконувати. Вважаю, що Рада пішла на певний компроміс, враховуючи ті обставини, які склалися", - сказав Гетманцев.

Читайте також: Не можна зупинятися — підприємці про закон щодо касових апаратів

Популярні відео

На думку нардепа, потрібно вводити "цивілізовані правила", які зокрема діють і в Росії.

"Якби мене запитали, то я б ввів цивілізовані нормальні правила для великого, середнього та малого бізнесу, які працюють і в Європі, і в Азії, і в Білорусі, і в Росії, і в Китаї, і в Казахстані - якомога швидше , щоб вони були на користь українському народу, який в своїй більшості підтримує фіскалізацію і право на чек", - сказав Гетманцев.

Читайте також: Страждає білий бізнес — експерт розповів, кому можна відкласти введення касових апаратів

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" економіст Андрій Новак заявив, що протести фізичних осіб-підприємців проти касових апаратів - це політична акція.

Джерело Україна 24 Теги