"Логічно і справедливо": в "Слузі народу" пояснили скандальну заяву щодо ФОПів

Данило Гетманцев зазначив, що Галину Третьякову могли неправильно зрозуміти

"Логічно і справедливо": в "Слузі народу" пояснили скандальну заяву щодо ФОПів

Народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив гучну заяву своєї колеги по фракції Галини Третьякової, яку обурило, що фізособи-підприємці (ФОПи), які претендують на допомогу від держави у 8000 грн, сплачують у бюджет значно меншу суму податків.

"Щодо заяви пані Третьякової – цікава заява. Насправді треба знати статистику. ФОПи, якщо взяти середнє відрахування, сплачують більше за рік до бюджету, це є очевидний факт від Державної податкової служби. Але хочу, з іншого боку, пояснити, розкрити те, що вона мала на увазі. Запитання до неї було в тому, чи допомагати тим підприємцям, які працюють зареєстрованими, тобто ті, які працюють "в білу", чи "в напівбілу", чи допомагати всім".

Читайте також: Допомога українцям під час локдауну: з'явилося важливе роз'яснення

Популярні відео

За словами Гетманцева, Третьякова мала на увазі, що підприємець, який працює "в чорну", не може мати права на будь-яку компенсацію з боку держави, так само як і працівник, який отримує зарплату в конверті.

Як підкреслив нардеп, така позиція є "логічною, правильною і справедливою".

Читайте також: Потрібен прорив — банкір розповів, чи отримають підприємці допомогу від влади

Нагадаємо, глава парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що хоче "подивитися на ФОПа, який би сплатив державі хоча б 8000 грн податків на рік".

Раніше президент України Володимир Зеленський пообіцяв подати до Верховної Ради законопроєкти на підтримку населення та бізнесу, які постраждали від посилення карантину. За словами президента, в документах йдеться про одноразову матеріальну допомогу ФОПам і найнятим працівникам у 8 тисяч грн.

Джерело Україна 24 Теги