Арестович сказав, що робитиме на новій посаді в Офісі президента

Радник Андрія Єрмака займеться стратегічними комунікаціями

Арестович сказав, що робитиме на новій посаді в Офісі президента

Новопризначений позаштатний радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим займатиметься на посаді.

"Я буду займатися стратегічними комунікаціями у сфері нацбезпеки й оборони, ОПК та військово-технічного співробітництва. Стратегічна комунікація – це сталий системний процес, який має дві мети. Перша – інформувати про те, що відбувається у сфері. Друга – координувати відомства між собою, тому що їх там багато", - сказав він.

Читайте також: Росія тримає паузу — Арестович розповів про складнощі в переговорах

Популярні відео

Арестович додав, що робитиме те саме, що й на посаді радника української делегації в Тристоронній контактній групі, а саме - узгоджуватиме єдину інформаційну комунікаційну політику різних відомств.

"Вони часто намагаються зробити як краще, а інколи виходить, що одне відомство коментує те, що є обов’язками іншого відомства, або дають дещо неузгоджені наративи. Так не має бути. Держава має поводитися як держава, а не як набір відомств, які часто сперечаються щодо поглядів один одного", - пояснив він.

Читайте також: "Людина-фейк": Герой України накинулася на Арестовича

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" розкрив деталі переговорів щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги