Яценюк закликав депутатів прийняти важливий законопроєкт

Колишній прем'єр-міністр України розкритикував дії парламенту

Яценюк закликав депутатів прийняти важливий законопроєкт

Україна повинна якнайшвидше прийняти закон про банки. Про це заявив засновник фонду “Відкрий Україну”, прем'єр-міністр України (2014-2016) Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслював канал "Україна 24".

"Я здивований, чому в п'ятницю не відбулося засідання парламенту. Я здивований, чому в понеділок на прогнозоване засідання парламенту не вноситься один з ключових законів — щодо врегулювання банківської діяльності — для підписання програми з МВФ. У мене немає жодного пояснення.

Якщо президент хоче врятувати країну, то треба невідкладно вносити законопроєкт і голосувати за нього. Тому що дискусії закінчаться тим, що Україна оголосить банкрутство, точніше дефолт. Я сподіваюся, що президент візьме на себе відповідальність, і з'являться необхідні 226 голосів", — сказав він.

Також Яценюк висловився на тему української енергетики.

"Енергетика є левовою часткою і взагалі основою економіки. Що таке взагалі криза в енергетиці? Для споживача це коли немає світла, газу, електроенергії — тільки тоді люди розуміють, що вже є криза. І начебто сьогодні всього цього не існує на поверхні. Але це як вірус — як тільки ви захворіли, симптомів може не бути, але це не означає, що вірус не знищує організм.  Зараз ми підходимо до того, що якщо не прийняти рішення, як ми будемо діяти завтра-післязавтра, то ми увійдемо в енергетичну кризу, і тоді вже не буде ні світла, ні вугілля, ні електроенергії, — сказав політик.

Теги