Скандал з КСУ: в "Слузі народу" розповіли, як вирішуватимуть проблему

Робоча група готує виважену спільну позицію депутатів і суддів

Скандал з КСУ: в "Слузі народу" розповіли, як вирішуватимуть проблему

До Верховної Ради незабаром буде подана "виважена" версія законопроєкту щодо виходу з політичної кризи, викликаної рішенням Конституційного суду України скасувати деякі норми антикорупційного законодавства.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від партії "Слуга народу" Ігор Фріс.

"На сьогодні реєстр не закрито і ніяке рішення КСУ не обмежувало можливість працювати в реєстрі, подавати декларації, реєструвати декларації особам, які зобов'язані це робити. Питання в тому, що КСУ ухвалив відповідне рішення, яким визначив, що виконавча гілка влади не повинна мати впливу на судову владу. З огляду на те, що він не міг виділити окремість суддів, він визнав, що не відповідає нормам Конституції в цілому норма", - сказав Фріс.

Читайте також: Конституційна криза в Україні: ексголова КСУ назвав винних

Популярні відео

За його словами, працює робоча група, яка "готує виважену спільну позицію народних депутатів і представників судової гілки влади, представників антикорупційних органів, готує модель співпраці та відновлення цього законодавства".

"Найближчим часом ми побачимо виважену версію законопроєкту, пов'язану з повноцінною роботою НАБУ з урахуванням усіх зауважень КСУ", - пообіцяв нардеп.

Читайте також: До будинку голови КСУ привезли шибеницю: подробиці та відео акції протесту

Раніше нардеп від фракції "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що скандал навколо КСУ міг бути спровокований на замовлення Росії.

Джерело Україна 24 Теги