Україна не згодна — депутатка висловилася про план Росії щодо Донбасу

Вікторія Гриб розповіла, чи варто Україні погоджуватися на план, запропонований ОРДЛО

Україна не згодна — депутатка висловилася про план Росії щодо Донбасу

Україна не повинна постійно потрапляти в пастку Росії в переговорах щодо Донбасу. Про це заявила народна депутатка Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи заяви про план ОРДЛО з врегулювання конфлікту.

"На мій погляд, немає великої різниці в тому, хто запропонував цей план. Росія однозначно зараз підтримує цей план. Ми можемо вважати, що цей план запропонований Росією. Але потрібно дивитися на умови цього плану — підходить він чи ні. Тому як, на мій погляд, вибачте, але особливий статус до 2050 року — в Мінських угодах про це не прописано, ніхто про це не домовлявся. Ми не повинні постійно потрапляти в якусь пастку. Бо чого зараз домагається Росія — щоб показати себе, що вони не є стороною конфлікту, щоб з них зняли санкції. Мені здається, безумовно, Україна з цим не згодна", — сказала вона.

Читайте також: Україна почала жорстко говорити з Росією — учасник зустрічі ТКГ розповів деталі

Популярні відео

За словами депутатки, потрібно виробляти один спільний план дій на основі пропозицій сторін.

"Тут уже треба розглядати два цих плани й домагатися якогось консенсусу. Є червоні точки, які ми не можемо перейти, і які представлені в плані представників ОРДЛО. Але принаймні ми повинні пояснювати, а не говорити, що є тільки наш план, а ось їх план ми не беремо до уваги, тому що вони не сторона конфлікту. Ну сторона конфлікту, не сторона конфлікту — якщо в цьому плані будуть прописані якісь кроки, які допоможуть поставити крапку в цьому конфлікті, то я вважаю, що необхідно розглядати ці плани", — сказала вона.

Читайте також: Росія сама нізвідки не йде — політолог назвав єдиний шлях України

Нагадаємо, представники Росії від ОРДЛО висунули план, що до 2050 року вони хочуть отримати особливі повноваження. Україна вимагає, щоб Росія висувала цей план від свого імені.

Джерело Україна 24 Теги