Арахамія розповів про новий вид локдауну від Кабміну

"Слуга народу" також прокоментував проблему із закриттям громадського транспорту

Арахамія розповів про новий вид локдауну від Кабміну

Кабмін України розглядає можливість введення "інтелектуального локдауну", який буде враховувати реалії з захворюваністю на коронавірус COVID-19 у кожному регіоні.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Імовірність повного локдауну 90%. Є шанси, що нам пощастить, але поки виглядає так, що ймовірність дуже висока. Тепер питання, як його правильно ввести та в якому форматі. Уряд заявляє про певний інтелектуальний локдаун. Тобто не той повний локдаун, який був навесні, а такий... скоригований на реалії в кожному регіоні, зокрема громадський транспорт тощо", - заявив Арахамія.

Читайте також: Ще 20% і ми захлинемося - Арахамія про епідемію коронавірусу

"Слуга народу" оцінив можливість зупинки громадського транспорту під час карантину:

"Нумо розгляньмо. Якщо ми зробимо локдаун умовно завтра, то всі підприємства працюють, і ми в цьому локдауні повинні погасити громадський транспорт, наприклад, київське метро. В цьому випадку ми зіткнемося з величезними труднощами по розвезенню людей, яким чином вони доберуться до роботи. Якщо це станеться, наприклад, 27 грудня, то взагалі-то ця проблема (транспортна - ред.) знімається як така. З точки зору наслідків і незручностей для людей - звичайно, це зіпсує новорічні свята, проте це не так сильно вдарить по економіці".

Читайте також: У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Нагадаємо, глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" не виключив, що локдаун в Україні буде запроваджено на новорічні свята.

Джерело Україна 24 Теги