Арахамія назвав можливі терміни локдауну в Україні

Глава фракції "Слуга народу" пояснив, як мінімізувати наслідки для економіки

Арахамія назвав можливі терміни локдауну в Україні

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" не виключив, що локдаун в Україні буде запроваджено на новорічні свята.

"У мене відчуття, що з точки зору занепаду економіки, то потрібно постаратися дотягнути (не вводити тотальний карантин - ред.) до новорічних свят, оскільки в цей час і так 90% підприємств не працюють. І тоді, якщо робити повний локдаун, то в цей час втрати для економіки будуть мінімальні. Постраждає найбільше, звісно, сфера обслуговування і сфера розваг, але інші підприємства постраждають меншою мірою", - заявив він.

Читайте також: Посилення карантину: Степанов розповів, чи зупинять транспорт

На думку Арахамії, можливі варіанти запровадження жорсткого локдауну "з 1 січня або з 25, 26 грудня".

"Але питання в тому, що ще цілий місяць. За цей час, якщо прогресія буде зберігатися, то просто вже не буде виходу, і доведеться локдаун робити раніше. Ідеально дотягнути до новорічних свят, але, чи зможемо ми дотягнути - це велике питання, все залежить від роботи медиків ", - зазначив "слуга народу".

Читайте також: У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Нагадаємо, глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що в Україні завантаженість медичної системи у зв'язку з коронавірусом становить 80%.

Джерело Україна 24 Теги