Переговори щодо Донбасу: політолог прояснив долю "нормандської" зустрічі

Нинішні вимоги Кремля не влаштовують Україну, зазначив Кирило Сазонов

Переговори щодо Донбасу: політолог прояснив долю "нормандської" зустрічі

Росія заблокує проведення нової зустрічі глав держав "нормандської четвірки", оскільки Україну категорично не влаштовує план Кремля щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Кирило Сазонов.

На запитання, чи відбудеться "нормандська" зустріч у найближчому майбутньому, політолог відповів:

"Думаю, що ні, двічі ні... Росія неодноразово заявляла - і Путін говорив, і представники Кремля - ​​що зустрічатися треба, коли є якісь результати і є щось обговорити. Поки ми бачимо, що Росія виставляє свої вимоги, Україну вони не влаштовують категорично, тому зустріч позбавлена ​​сенсу".

Читайте також: Нехай Путін сидить у своєму бункері: політолог про перспективу нормандської зустрічі

Популярні відео

Сазонов припустив, що Росія "заблокує зустріч, відмовиться від неї".

"Нам зустріч не завадить, ми зайвий раз звернемо увагу на проблему, зайвий раз привернемо увагу Німеччини та Франції. Можливо, будемо домагатися посилення санкцій, покажемо нездатність домовлятися Росії. Але Кремль це теж прекрасно розуміє, тому, швидше за все, зустрічі не буде, так само як і обміну полоненими. Росії не потрібні люди, вони готові віддавати наших заручників тільки в обмін на політичні поступки", - сказав експерт.

Читайте також: "Ви маєте справу з терористами": Піонтковський назвав мету Путіна в Україні

Раніше очільник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що Україна зацікавлена в якнайшвидшому проведенні зустрічі лідерів "нормандської четвірки" заради ухвалення "конкретних рішень" щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги