Протести ФОПів: у Раді пояснили, чи підуть на поступки

Депутатка також прокоментувала допомогу підприємцям у 8 тисяч гривень

Протести ФОПів: у Раді пояснили, чи підуть на поступки

Верховна Рада розгляне компромісний законопроєкт щодо відтермінування обов'язкового запровадження касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа.

Читайте також: Відтермінування введення касових апаратів: експерт оцінив шанси ФОПів на успіх

На запитання, чи відтермінують введення обов'язкових касових апаратів, депутатка заявила:

"Президент України запропонував свою допомогу в модерації цього питання між комітетом Ради та підприємцями. Напрацьовано компромісний законопроєкт, який він зареєстрував у Раді. Він пропонує Раді відтермінувати застосування РРО (реєстратор розрахункових операцій – ред.) для тих компаній, які не здійснюють ризикову діяльність – це вся торгівля через інтернет, торгівля лікарськими засобами й медичними виробами, торгівля текстилем тощо. Ті категорії, які не підпадають, зможуть перейти на РРО з 1 січня 2022 року".

Популярні відео

Підласа також прокоментувала допомогу під час карантину у 8 тис. грн, запропоновану ФОПам у президентському законопроєкті.

"Я буду обов’язково за це голосувати. Але, коли ми говоримо достатньо чи не достатньо – ми повинні розуміти, що ми виходимо з можливостей держбюджету. Тому що за 10 місяців – з січня по жовтень – дефіцит бюджету вже становив 111 млрд грн. І коли ми пропонуємо програму підтримки загальною вартістю для держави й 15 млрд грн, ми повинні розуміти, що це тільки збільшує дефіцит бюджету. Ми фактично повинні виходити на зовнішні ринки та позичати гроші, щоб закрити цю недостачу в бюджеті", - сказала вона.

Читайте також: Страждає білий бізнес — експерт розповів, кому можна відкласти введення касових апаратів

Нагадаємо, що підприємці пікетували Верховну Раду, протестуючи проти введення касових апаратів. Їхня вимога - відкласти введення обов'язкових РРО.

Джерело Україна 24 Теги