"Локдаун буде, але…": нардепка назвала важливу умову посилення карантину

"Слуга народу" Марина Бардіна навела приклад щодо карантину в інших країнах

"Локдаун буде, але…": нардепка назвала важливу умову посилення карантину

Посилення карантину і запровадження жорсткого локдауну в Україні є неминучим, але влада для мінімізації його наслідків має вже зараз чітко визначити терміни та умови.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна.

"Повний карантин буде, але тут важливо розуміти, що станом на сьогодні ми вже потребуємо знати дату – від коли до коли, які обмеження вводяться, чи закривається міжміське сполучення чи ні. Тому що насправді, якщо подивитися на інші країни і на їхню підготовку – Словаччина, Грузія, Чехія – вони мають чіткі відповіді. Вони вже планують, як виглядатимуть різдвяні свята для людей. Люди можуть спланувати, бізнес може спланувати, коли і як їм організувати продажі, щоб не втратити так багато, як вони можуть втратити через неочікуваний локдаун", - зазначила Бардіна.

Читайте також: Посилення карантину: Степанов розповів, чи зупинять транспорт

Популярні відео

Депутатка нагадала, що Верховна Рада ухвалила постанову про попередження громадян про посилення карантину за 7 днів.

"Але я думаю, що у випадку локдауну це попередження має бути за 2-3 тижні до його початку, щоб люди могли спланувати свою поведінку на момент локдауну", - заявила вона.

Читайте також: Коронавірусний скандал у Миколаєві: сім'ї померлої лікарки відмовили в компенсації

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за яких умов вдасться уникнути локдауну в Україні.

Джерело Україна 24 Теги