"Людина жіночого роду": Добкін накинувся на "слугу народу" в телеефірі

Політики влаштували перепалку через скандал з КСУ

"Людина жіночого роду": Добкін накинувся на "слугу народу" в телеефірі

Нардепка з фракції "Слуга Народу" Мар'яна Безугла і політик Михайло Добкін влаштували перепалку в ефірі каналу "Україна 24". Йшлося про скандал з Конституційним судом України.

Мар'яна Безугла: КСУ зараз діє неконституційно. Якщо не будуть збиратися — буде тільки краще. Ми не раз бачили явище, яке називається суддівською кастою в системі, яку і ми не змогли реформувати належним чином.

Михайло Добкін: Ваша думка як людини з медичною освітою, звичайно, має вагу і значення. З приводу касти дозвольте з вами не погодитися. Мені здається, каста у нас вже з'явилася у Верховній Раді, недоторканних, які не мають відношення до законів і Конституції, людей. Це просто збіговисько блатних і жебраків, які себе асоціюють з "соросівською" тусовкою. Ви зараз говорите не свою думку. Ваша думка, можливо, як у минулому лікаря, як дівчини... Але ви ж говорите як народний депутат. А як народний депутат ви говорите антидержавні речі. Ви намагаєтеся з позиції народного депутата диктувати незалежній гілці влади своє бачення і думку, навіть намагаєтеся втручатися.

Читайте також: "Ви фантазер": Ляшко, Арахамія і Гетманцев влаштували перепалку через цукор

Мар'яна Безугла: Я розумію, що у вас не виходить останнім часом. То ви балотувалися в мери Києва, то Харкова. Прошу вибачення, я можу договорити, чи мене зараз будуть перебивати.

Михайло Добкін: Я вам хочу сказати, людина жіночого роду — без образи, просто кажу, жіночого роду, яка не побудувала у своєму житті нічого, взагалі нічого, намагається міркувати про листування Каутського з Енгельсом. Я вас прошу, ви, будь ласка, сюди не лізьте. Це не для вашого розуму. Ви говорите про щось високе і велике...

Мар'яна Безугла: У мене запитання: якщо мене запитають, і у нас є елементарна повага до мене як до політика — чому я беру участь у цій дискусії, якщо відразу переходять на особистості? Якщо говорити про КСУ, то на цей момент цей інститут фактично неінституціональний. Є проблема, парламент шукає рішення. Якщо ви мене запитуєте про те, чи будуть негативні наслідки через те, що у суддів зараз немає кворуму, відповідаю - наразі негативних наслідків не буде. На цей час це політична позиція глави держави.

Популярні відео

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Слуга народу", представник президента в КСУ Федір Веніславський в ефірі каналу "Україна 24" розповів про найгірший сценарій щодо діяльності Конституційного суду України після гучного скандалу.

Джерело Україна 24 Теги